Navigation: Home
KARGO SÜRECİ

Satın aldığınız ürünler ile ilgili kullanım ve garanti detaylarını mutlaka okuyunuz.

Ürün kutu ve tamamlayıcı parçalarını saklayınız.
Unutmayın, ürünler kanunen, 'ürün' satın alındığındaki kutu içeriği ile birlikte bir bütünlük arz eder. Dolayısıyla iadeler ve ürünü tamire gönderdiğiniz durumlarda gerekli parçaları da unutmamanız gerekmektedir.
Eğer ürün, satın aldığınız anda arızalı çıkmış ise doğrudan değişim yapılır. Kullanımı takiben bir arıza olması durumunda ürünü bize gönderebilirsiniz. Eğer ürünün tamiri mümkün değilse veya ürün en fazla 30 iş günü içinde tamir edilemeyecekse, yenisi ile değiştirilir. Ürün üretimden kalkmışsa ve bir üst yeni modeliyle değiştirilir veya para iadesi yapılır. Ürün orijinal ambalajı bozulmamış, hasar verilmemiş ve kullanılmamış ise fatura tarihinden itibaren 7 gün içerisinde iade edebilirler. Bu süre içerisinde,

İade işlemlerini başlatabilmek için ürünle birlikte tarafımıza,
  · Ürün İade faturası,
  · 7 günlük süre içerisinde Kullanılmış, tahrip edilmiş v.s şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. Ürün kargo ile gönderilecekse orijinal kutu üzerine poşet veya kutu ile kaplayarak gönderiniz. (Ürünün tekrar satılabilir olma durumunu bozmadan neden belirtmeksizin iade edilmesi mümkündür)
  · İade, orijinal ambalaj ile yapılmalıdır. Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumlar tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez.
  · Kutusuna zarar verecek şekilde bant, kâğıt, kargo barkodu vb. maddeler yapıştırmayınız.
  · İade şartlarına uygun durumlarda yapılan gönderimlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.

  Arıza veya İade Kargoları:
  Arıza nedeniyle, ürünü tarafımıza göndermeniz gerektiğinde kargo ücreti gönderene aittir. Gönderilerin ücretleri kabul edilmeyecektir yada varsa hesaplarına eklenecektir.
  Diğer:
Bu belgede belirtilen garanti ve iade şartları hakkındaki hüküm ve öneriler yasa ve genel teamüllere uygundur. Zaman içinde, yasa değişiklikleri sonucu Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı düşebilecek maddeler geçerli olmayıp, yok hükmündedir. Bu durum diğer maddelerin geçerliliğini etkilemez.

 

 

Ne aramıştınız?
Ara
Sepetim
0 Ürün
Total: 0 $
Yeni Ürün
CN 5116 HDMI 16 Kanal DVR
350$ 270$